Sala Herbsta

banner_sala_herbsta


Sala Herbsta to największa z sal w Nostalgii.
Posiada swój niezapomniany i jedyny w swoim rodzaju klimat, który tworzą przepięknie zdobione lustra, żyrandole z epoki renesansu czy chociażby stylowe krzesła wykonane na specjalne zamówienie.

Przestrzeń oraz wysoki sufit wraz z antresolą i barem pozwalają poczuć się swobodnie i komfortowo, a duży parkiet taneczny daje możliwość skorzystania z uroków tańca bez narażania się na podeptanie przez współbiesiadujących.

Całość wraz ze specjalnie dobranym oświetleniem tworzy niepowtarzalna atmosferę elegancji. Z dziedzińca sali Herbsta rozpościera się widok na otaczający las i piękne patio ze stawem.

Sala mieści do 160 osób przy podłużnym ustawieniu stołów oraz 144 osoby przy stołach okrągłych. Minimalna ilość osób w sali Herbsta to 80.
Posiada osobne wejście, przepiękny ogród oraz oddzielne toalety.

Decydując się na organizację przyjęcia weselnego w naszej restauracji – Młoda Para otrzyma bezpłatny nocleg w ekskluzywnym apartamencie.

Każda z uroczystości jest traktowana indywidualnie i ze szczególną troską.

Zapraszamy !


DSC_7921 copy Nostalgia_011 Nostalgia_013 Nostalgia_016 Nostalgia_017 Nostalgia_027 Nostalgia_025 Nostalgia_028 Nostalgia_030 Nostalgia_037 Nostalgia_034 Nostalgia_035